Posiadacze kredytów gotówkowych mają pełną dowolność w wydatkowaniu pozyskanych środków pieniężnych. Zdarzają się nieraz kredyty celowe. Wówczas klienci zobligowani są do udokumentowania zakupu-najczęściej fakturą.

Wyślij szybki WNIOSEK – online po kredyt na samochód bez żadnych zaświadczeń

Nie ma sensu przeznaczać standardowych pożyczek gotówkowych na finansowanie zakupu wymarzonego samochodu. Bowiem aktualne oprocentowanie kredytów samochodowych należy do najniższych od bardzo wielu lat. Na rynku można spotkać nawet kredyt ze stawką oprocentowania w granicach 7 procent.

Całkowity koszt kredytowania samochodu zależy w głównej mierze od długości okresu zawartej umowy kredytowej, wieku samochodu, a także od ilości zakupionych dodatkowych usług w banku. Jedno jest pewne. Tak tanio na rynku kredytów samochodowych już dawno nie było. Konkurencja wśród banków uniwersalnych w Polsce przynosi klientom wiele korzyści i udogodnień. Rada Polityki Pieniężnej w najbliższym czasie nie planuje podwyżek stóp procentowych. Jak na razie nie ma podstaw do zaostrzenia polityki pieniężnej. Korzystne stawki oprocentowania kredytów samochodowych (http://autonakredyt.com.pl/) to także zasługa utrzymującego się od dłuższego czasu niskiego poziomu wskaźnika WIBOR. Banki pożyczają pieniądze na coraz dłuższe okresy, stosując przy tym uproszczone procedury. W praktyce oznacza to szybkie podejmowanie decyzji kredytowych i brak sprawdzania zaświadczeń o dochodach.

Kredyt bez zaświadczeń w Alior Banku:

– szybka i uproszczona procedura
– bez wkładu własnego
– na oświadczenie o dochodach
– długi okres kredytowania(do 100 miesięcy)
– maksymalnie bank przyznaje 120 tysięcy złotych
– możliwość obniżenia oprocentowania dla korzystających z oferty ubezpieczeniowej

Tags: ,
  1. Czy ktoś już korzystał z tej oferty? Wydaje się dość ciekawa, jednak oprócz suchych informacji przydałyby się jeszcze jakieś opinie osób, które już skorzystały z tego kredytu. Z góry dziękuję!

  2. Oferty kredytów samochodowych są różnie skonstruowane. Niektóre banki pożyczą nam pieniądze na samochód bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Wówczas musimy się liczyć z wymagającymi warunkami kredytowymi.

Leave a Reply